Uspjesi naših studenata
EuroMilano - uspjeh košarkaške ekipe...

U periodu od 28. travnja do 1. svibnja održan je međunarodni turnir EuroMilano na kojemu je ekipa PF osvojila drugo mjesto. U grupnoj fazi završili su kao treći te se plasirali u daljnji tijek natjecanja. U četvrt finalu pobijedili su momčad Sveučilišta u Zadru, a u polufinalu su pobijedili  momčad francuskog Tehničkog fakulteta Troyes. Momčad Pravnog Fakulteta u finalu se susrela sa beogradskim Fakultetom Tehnoloških Znanosti od kojeg su doživjeli poraz.

Članovi košarkaške ekipe PF-a

Igrači: Luka Marić, Vinko Vrdoljak, Josip Baljkas, Dino Gliha, Mate Sivrić, Marijan Peša, Zvonimir Čutuk, Matej Hrkač.
Voditelj: Mauro Lukić

Renata Požgaj

Dodjela godišnje Nagrade Miko Tripalo...

Srijeda, 18. siječanj 2017. godine, u 11 sati, u Auli Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14.

/_news/19988/IMG_6500.JPG

/_news/19988/IMG_6501.JPG

11. 5. 2016. u 11:28
Zadar -WINGS FOR LIFE 2016

50  studenata Pravnog fakulteta  Sveučilišta u Zagrebu zajedno sa još 7000 ljudi u Zadru otrčali su rutu i ostvarili super rezultate:  Dora Ilijaš otrčala 18 km i erasmus kolega Clemens Fink s 27 otrčanih kilometara.

Odaziv  naših studenata ove godine je bio velik, a dogodine se nadamo još većem broju naših kolega.

Karin Mačinković
Predsjednica SUSPF-a

6. 4. 2016. u 22:26
Uređeno: 20. 4. 2016. u 08:58
Rezultati ekipe Pravnog fakulteta na...

Ekipa Pravnog fakulteta u Zagrebu, koju su činile studentice četvrte i pete godine studija Mirta Horvat, Valentina Jakopec, Tihana Krajnović i Matea Perica, plasirala se među šesnaest najboljih u finalu Price Media Law Moot Court natjecanja, a Matea Perica proglašena je najboljom govornicom na čitavom natjecanju.

pfz

19. 4. 2017. u 13:04
Uređeno: 19. 4. 2017. u 13:06
Uspjeh na Willem C. Vis moot-u iz...

Studenti Pravnog fakulteta u Zagrebu Marija Lalin, Katarina Šimac, Nina Šlat, Hana Štrkonjić, Ivona Zagajski i Zrinka Buzatović ostvarili su veliki uspjeh na Willem C. Vis moot-u iz međunarodne trgovačke arbitraže. U konkurenciji od gotovo 350 timova iz preko 70 zemalja zagrebački tim je u pismenom dijelu natjecanja nagrađen za podnesak za tužitelja (honourable mention), a u usmenom dijelu se plasirao među najbolja 64 tima. Osim toga, Ivona Zagajski je osvojila nagradu kao jedan od najboljih govornika (honourable mention).

/_news/21034/IMG_1711.JPG

21. 2. 2017. u 09:28
Uređeno: 21. 2. 2017. u 09:30
Uspjeh na Europskom moot court...

Studenti našeg fakulteta Dominik Glavina, Amar Mujkanović, Josip Salamunović i Alina Škiljić ostvarili su veliki uspjeh plasiravši se u prvih osam timova na 5. europskom moot court natjecanju iz ljudskih prava, čije se finale od 13. do 16. veljače 2017. održalo u Strasbourgu. Izniman individualni uspjeh ostvarila je Alina Škiljić koja je nagrađena kao jedna od četiriju najboljih govornika natjecanja.

4. 10. 2016. u 10:12
Uređeno: 4. 10. 2016. u 10:18

Na međunarodnom natjecanju "Croatia cantat" koje se održalo u Osijeku od 1. do 2. listopada 2016. zbor je osvojio Zlato, a  cijenjeni maestro Davor Kelić uz to nagrađen nagradom žirija za posebno umjetničko postignuće u vođenju zbora.
Na natjecanju je sudjelovalo 36 zborova, a ono se odvijalo u četiri kategorije: klasična glazba, sakralna glazba, folklorni napjevi i popularna glazba.Nastupe je ocjenjivao žiri koji se sastojao od najkompetentnijih stručnjaka za glazbu u Hrvatskoj i inozemstvu.

/_news/18934/Capella juris - zlatna medalja 2016.pdf

/_news/18934/Nagrada diri. Davoru Kelicu.pdf

6. 6. 2016. u 14:10
Uređeno: 6. 6. 2016. u 14:36
Uspjeh rukometaša na Sveučilišnom...
Muška rukometna sekcija Pravnog fakulteta, na ovogodišnjem sveučilišnom prvenstvu ostvarila je vrlo zapažen rezultat, plasiravši se po prvi puta u povijesti fakulteta u četvrt-finale natjecanja. U konkurenciji od 24 ekipe,
naš fakultet ušao je među top 8 najboljih.